Lucinda Douglas over 2022

In deze rubriek blikken verschillende ondernemers terug op het afgelopen jaar en kijken vooruit naar 2023.
Deze keer is het de beurt aan Lucinda Douglas.
Kun je je voorstellen?
Zeker! Mijn naam is Lucinda Douglas. Zichtbaarheid is iets waar ik altijd mee bezig ben en dat leidt vaak tot empowerment van vrouwen. Daarnaast ben ik ere-docent aan de universiteit Wittenborg; de meest internationale universiteit die wij hebben in de Benelux en volgens mij zelfs in Europa. Inmiddels heb ik 11 boeken geschreven. De meeste in samenwerking met anderen en dat is zoveel mooier. Ik spreek vaak op het gebied van empowerment en commercie. In mijn vrije tijd studeer en organiseer ik. Bovendien hoort reizen bij mijn werk. Dus dat doe ik vaak en graag. Ik ben net terug uit Sevilla en ben nu weer aan het plannen voor Istanbul voor over een paar weken.
Hoe kijk je terug op 2022?
2022 was een mooi jaar waarin ik veel heb kunnen bereiken. Daar heb ik hard voor gewerkt. Ik heb Lefwijf 3 uitgebracht en sprak veel op diverse podia, zowel in Nederland als internationaal.
Wat waren de hoogtepunten van 2022 binnen je onderneming?
Mijn verhuizing 🙂 Ik heb een veel groter kantoor gekregen. Daarnaast was de lancering van Lefwijf 3 ook een hoogtepunt, want dit boek is na een paar weken uitverkocht. Althans, de eerste druk.
Welke dingen zou je anders hebben gedaan in 2022 op businessvlak?
Nee, dat kan ik niet zeggen. Ik leef en beweeg heel organisch binnen mijn bedrijf. Ik denk dat het juist heel veel visie vergt om mee te bewegen met de markt. Ik wilde in 2022 Elle Mastermind verkopen. Helaas is mij dat niet gelukt wat ik oprecht jammer vind. Maar er is nog tijd. Ik ben heel erg tevreden over 2022. Ik heb weer veel geleerd en mezelf enorm uitgedaagd. Nog steeds leef ik heel goed van hoe ik het heb ingezet.
Wat heb je geleerd van 2022?
Pooh, dat is lastig omdat dat nooit per jaar gaat maar ik zal mijn best doen… Mijn grootste leerpunt is dat ik een veel groter bedrijf op kan zetten en aankan. Dat ik oprecht van mijn inzet en drive kan genieten, maar dat ik nu wel grotere stappen moet maken. Mijn adviseurs – ik heb er twee – hebben het afgelopen jaar veelal gehad over schaalbaar werken. Daar ben ik nu helemaal aan gewend.
Wat zijn je doelen voor 2023?
In ieder geval komt er geen nieuw Lefwijf boek uit dit jaar. Maar daar ging het niet om…het ging om wat wel:) Dit jaar zet ik een bedrijf op onder de naam: 100 Beste Coaches. Het komt omdat ik zie dat er pracht coaches zijn die nodig zijn maar die nooit zichtbaar genoeg zijn. Ik geloof dat zichtbaarheid de nieuwe sales is. Een currency die enorm belangrijk zal zijn en wellicht het woord van 2023. Zichtbaarheid!
Heb je nog een eindboodschap aan de kijkers/luisteraars?
Er is nog nooit een tijd geweest als nu. Een tijd waarin goede ideëen en plannen uitgewerkt moesten worden. Ik geloof dat als je iets wilt doen, doe het nu!

Connecten met Lucinda?
website
Linkedin